AVGN Subs
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AVGN The Movie - Prośba o zrobienie Synchro

2 posters

Go down

AVGN The Movie - Prośba o zrobienie Synchro Empty AVGN The Movie - Prośba o zrobienie Synchro

Post  verbatim05 Thu Sep 11, 2014 8:52 pm

Panowie i Panie.

Kto pomoże?

Tworzę napisy do tego dzieła, jestem na 12 minucie ale równocześnie robię synchro.

Z tego powodu, zajmuje mi to duużo czasu, te 12 minut zrobiłem w jakieś 4-5 godzin.

Gdybym miał osobę do pomocy która by robiła synchro, można byłoby to skończyć wcześniej.

Generalnie jeszcze trzeba dobrać czcionki i zrobić drobne poprawki tekstu.

Pomożecie?

EDIT : AAaa.. Ważne, napisy w formacie ASS ;].


[You must be registered and logged in to see this link.]

verbatim05

Posts : 4
Join date : 2012-08-26

Back to top Go down

AVGN The Movie - Prośba o zrobienie Synchro Empty Re: AVGN The Movie - Prośba o zrobienie Synchro

Post  speiderman Mon Sep 15, 2014 3:07 pm

Jak rany, bałem się że to forum umarło.

Obecnie jestem dość zajęty na dłuższe tłumaczenia, ale gdyby za parę tygodni udało mi się wyrobić, to z chęcią bym wspomógł inicjatywę. Chciałbyś też film tłumaczyć samemu czy może chciałbyś kogoś do pomocy?

A swoją drogą, istnieje jeszcze jakiś kontakt z adminami tego forum? Byłoby fajnie, gdyby takie fanowskie napisy do filmu zdołały się ukazać na oficjalnym DVD Very Happy . A i myślałem też by powrócić do robienia zwykłych odcinków, ale ponownie nie wiem jaki jest kontakt z tymi, którzy je wstawiali (ostatnio robił to Mike, jak pamiętam).

speiderman

Posts : 14
Join date : 2012-07-03

Back to top Go down

AVGN The Movie - Prośba o zrobienie Synchro Empty Re: AVGN The Movie - Prośba o zrobienie Synchro

Post  verbatim05 Mon Sep 15, 2014 8:27 pm

speiderman

Dobrze że jesteś Smile

Generalnie myślałem że się nikt nie odezwie, więc pomyślałem że na razie j*bać synchro, zrobię to na końcu, na razie tworzę szkielet. Jeśli dobrze pójdzie (a idzie dobrze tym sposobem - tłumaczę od 1h i zrobiłem w sumie 40min!) to na weekend będzie już Nerd po polsku. Chce do piątku zapiąć wszystko na ostatni guzik.

Na pewno dobrze by było gdyby była ogarnięta osoba która obejrzy film z polskimi napisami, zobaczy jak to się czyta, co można poprawić, co skrócić, coś dodać.

speiderman - lud wybrał Ciebie Smile
Jesteś tłumaczem z większym stażem niż ja, dlatego korekta (ewentualna) i wszelkie sugestie będą bardzo welcome dla mnie Smile

verbatim05

Posts : 4
Join date : 2012-08-26

Back to top Go down

AVGN The Movie - Prośba o zrobienie Synchro Empty Re: AVGN The Movie - Prośba o zrobienie Synchro

Post  speiderman Mon Sep 15, 2014 9:31 pm

[Only admins are allowed to see this image]
Widać ktoś musi, a w dodatku postanowiłem zajrzeć na to forum, gdy akurat trafiło się na stronie Cinemassacre. I chętnie się wszystkiemu przyjrzę co i jak.

speiderman

Posts : 14
Join date : 2012-07-03

Back to top Go down

AVGN The Movie - Prośba o zrobienie Synchro Empty Re: AVGN The Movie - Prośba o zrobienie Synchro

Post  verbatim05 Mon Sep 15, 2014 10:11 pm

Napisz od mnie na PW. Coś ci wyślę ;]
EDIT : Inaczej - Pisz na maila : verbatim05.android(at)gmail.com

verbatim05

Posts : 4
Join date : 2012-08-26

Back to top Go down

AVGN The Movie - Prośba o zrobienie Synchro Empty Re: AVGN The Movie - Prośba o zrobienie Synchro

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum